Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BRANŻY BUDOWLANEJ

Z uwagi na trwające w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu zadania inwestycyjne oraz z uwagi na planowane realizacje, Muzeum poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. branży budowlanej

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla wszystkich pracowników pracujących w komórce, w zakresie rozwiazywania w projektach inwestycyjnych bieżących tematów związanych z branżą ogólnobudowlaną,
  • przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia, zgodnych z wymogami pzp, wymaganych do pozyskania projektanta lub wykonawcy robót,
  • przygotowanie wymagań dla podmiotów ubiegających się o udział w postępowaniu związanym z prowadzonymi w dziale projektami,
  • uczestnictwo w pracach komisji oceniającej i wyłaniającej usługodawcę,
  • wydawanie wytycznych i założeń do projektowania, konsultowanie projektu i jego odbiór w imieniu zamawiającego,
  • analiza rozwiązań alternatywnych, rozpoznawanie rynku pod katem najbardziej optymalnych z punktu widzenia projektu technologii i materiałów,
  • współpraca z projektantami, wyjaśnienie wątpliwości i zastrzeżeń do projektu w fazie projektowej oraz realizacji inwestycji,
  • przygotowywanie harmonogramów robót,
  • wsparcie dla osób prowadzących projekt,
  • weryfikacja lub sporządzenie kosztorysów,
  • kontakt i współpraca innymi uczestnikami projektu zarówno w ramach Muzeum jak i poza nim,
  • pełnienie obowiązków zawartych w art. 25, 26, 27 Ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawo budowlane w zakresie specjalności konstrukcyjno–budowlanych (w przypadku gdy jest to potrzebne)

Wymagania kwalifikacyjne:

  • uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej pozwalające na wykonywanie nadzoru inwestorskiego,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy/wykonywaniu nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej po uzyskaniu uprawnień,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu prac na obiektach wpisanych do rejestru zabytków,
  • znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży,
  • doświadczenie w organizacji budowy, współpracy z uczestnikami procesu budowlanego, rozliczania budowy,
  • umiejętność definiowania wymagań projektowych oraz czytania i koordynacji projektów,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu,
  • znajomość programów kosztorysowych oraz AutoCADa,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej w zakresie:

  • pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., t.j. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Termin składania ofert od 16.09.2016 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria