OTTO Work Force OTTO Work Force

Specjalista ds. BHP

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław - Psie Pole

Dla jednego z naszych wieloletnich partnerów biznesowych – firmy logistycznej o uznanej marce na rynku, należącej do niemieckiej grupy logistycznej – OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. BHP (1/2 etatu)

Główne obowiązki:

  • nadzór nad wszystkimi zagadnieniami w obszarze BHP w firmie, zapewnienie zgodności funkcjonowania firmy z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie BHP
  • kontrola i doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP, stały nadzór nad stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie, przedstawianie wniosków profilaktycznych oraz pomoc w eliminacji stwierdzonych lub potencjalnych zagrożeń w miejscu pracy
  • budowanie świadomości związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy wśród pracowników, doskonalenie istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników
  • prowadzenie stosownej dokumentacji oraz sporządzanie raportów związanych z zagadnieniami BHP
  • pozostałe obowiązki wynikające z Rozporządzenia w sprawie służby BHP.

Oferta Pracodawcy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu w międzynarodowej firmie o uznanej marce
  • dobre, rynkowe wynagrodzenie, stosowne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • możliwość ustalenia dogodnych godzin pracy (elastyczny grafik)
  • wysoka kultura pracy i dobra atmosfera.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty lub inspektora ds. BHP, mile widziane doświadczenie w firmie logistycznej lub produkcyjnej
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP
  • umiejętność sprawnej realizacji zadań, orientacja na wynik
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy własnej
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.