Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Jeden z naszych lubelskich Klientów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

specjalista ds. BHP

Nr ref.: 35019
Praca stała
Lokalizacja: woj. lubelskie

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie procedur i instrukcji dotyczących BHP
  • prowadzenie projektów zapewnienie i podniesienia bezpieczeństwa pracy
  • przeprowadzanie szkoleń BHP
  • kontrola odbioru maszyn
  • prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • analiza potencjalnych zagrożeń

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum rok doświadczeni na stanowisku specjalisty ds. BHP w firmie z branży produkcyjnej
  • znajomość przepisów dotyczących BHP, Ppoż i Ochrony Środowiska
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet medyczny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)