Seito Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Warszawa

Seito Polska Sp. Z o.o., lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i

okołoprodukcyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na

stanowisko:

Specjalisty ds. BHP

Zadania:

• przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP;

• kontrola warunków pracy oraz aktywne uczestnictwo w ich poprawie;

• wyjaśnianie okoliczności i przyczyn wypadków w różnych obszarach;

• odpowiedzialność za wyniki w dziedzinie bezpieczeństwa: incydenty, wypadki, obserwacje zdarzeń niebezpiecznych;

• przygotowywanie raportów i analiz;

• prowadzenie dokumentacji BHP;

• pomoc w przeprowadzaniu niezbędnych zmian wynikających z przepisów prawa.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe lub dyplom studiów podyplomowych z zakresu BHP;
• co najmniej roczne doświadczenie w służbach BHP (najlepiej firmy produkcyjnej);

• znajomość systemów zarządzania i aktualnych norm;

• umiejętność interpretacji przepisów prawa;

• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz wykazywania inicjatywy w
rozwiązywaniu problemów;

• znajomość Ms Office.

Oferujemy:

• ciekawą pracę na terenie międzynarodowej firmy;

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• dodatkowe ubezpieczenie na życie;

• prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową;

• możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji;

• nowoczesne narzędzia pracy;

• pakiet szkoleń;

• przyjazną atmosferę.

Miejsce pracy:

• Warszawa, Targówek

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.