Specjalista ds. BHP

CPL Jobs Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie szkoleń BHP
  • Kontrolowanie stanu BHP i PPOŻ
  • Analiza wypadków, sporządzanie stosownej dokumentacji, prowadzenie postępowania powypadkowego
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności BHP lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Znajomość języka hiszpańskiego (lub angielskiego) na bardzo dobrym poziomie
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu BHP i PPOŻ
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Posługiwanie się MS Office i Google Drive
  • Znajomość standardów OHSAS 18001:2007
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w sektorze kolejowym i/lub budowlanym

Oferujemy:

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Praca w biurze w Warszawie + dojazdy na kontrole na budowach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.