Opis stanowiska pracy

Firma Vicim jest częścią Visscher-Carvelle Automotive Group. To międzynarodowy producent części dla przemysłu motoryzacyjnego, specjalizujący się w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku.

Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej firmy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży motoryzacyjnej.

W związku z dynamicznym poszukujemy do naszego zakładu w Toruniu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska:

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa w firmie
  • Prowadzenie ciągłych działań związanych z poprawą warunków pracy oraz bezpiecznej organizacji pracy
  • Nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami przepisów BHP i P.POŻ a także udział w tworzeniu wewnętrznych procedur oraz instrukcji
  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP i P.POŻ
  • Przeprowadzanie i aktualizowanie oceny ryzyka na stanowiskach pracy
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza kart charakterystyk wraz z weryfikacją sposobu postępowania ze stosowanymi substancjami i mieszaninami oraz weryfikacja zasad ich przechowywania
  • Raportowanie wyników pracy, opracowywanie okresowych sprawozdań i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość przepisów BHP
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Konsekwencja i ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność efektywnej współpracy ludźmi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na część etatu
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Prezentacja firmy

Holenderska firma Vicim jest międzynarodowym producentem części d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości