Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Poznania poszukujemy

specjalista ds. BHP

Nr ref.: 24024
Praca stała
Lokalizacja: Suchy Las/Złotkowo

Zakres obowiązków:
  • kontrola warunków pracy
  • doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • organizacja i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników firmy
  • prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kwalifikacje uprawniające do pełnienia obowiązków
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w firmach produkcyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy na rzecz firmy i własnego rozwoju
  • znajomość przepisów Prawa pracy i wymogów prawnych w zakresie BHP
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • umowa w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w stabilnej, międzynarodowej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)