Specjalista ds.BHP

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Dla naszego Klienta, firmy z siedzibą w Goleniowie, zajmującej się produkcją mebli, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: okolice Stargardu

Obowiązki:
- nadzór nad bezpieczeństwem pracowników
- zabezpieczenie maszyn
- przeprowadzanie szkoleń
- prowadzenie projektów związanych z kulturą bezpieczeństwa
-sporządzanie raportów

Nasz klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w godzinach: 8-16:30
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o zasięgu globalnym
-dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej, programu emerytalnego, Benefit Sport

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- praktyczna wiedza programów MS Office
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- otwartość, inicjatywa, samodzielność