Manuli Hydraulics Polska S.A.
Manuli Hydraulics Polska S.A
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.
Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uruchamiamy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP

Miejsce pracy: Radomsko

Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z.o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries działającego m.in w sektorze produkcji części hydraulicznych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr.ref. BHP

Opis stanowiska:

  • Analiza stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie, proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę ergonomii i bezpieczeństwa pracy.
  • Tworzenie i wdrażanie regulaminów, instrukcji oraz standardów postępowań w zakresie przepisów BHP.
  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji powypadkowej.
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych oraz wewnętrznych potrzeb firmy.
  • Reprezentowanie zakładu w kontaktach z zewnętrznymi instytucjami w zakresie BHP np. PIP, ZUS, UDT.
  • Przygotowanie i koordynacja analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Udział w odbiorach technicznych maszyn oraz dopuszczenie do eksploatacji urządzeń po remontach i naprawach.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów BHP.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i P.Poż.
  • Monitorowanie wpływu działania fabryki na środowisko, koordynowanie i organizowanie działań zmniejszających ten wpływ.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku lub specjalności w zakresie BHP.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w służbie BHP w zakładzie zajmującym się działalnością produkcyjną.
  • Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ergonomii pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – warunek konieczny.
  • Kreatywność w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy oraz ciągłe dążenie do tworzenia bezwypadkowego środowiska pracy.
  • Samodzielność i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę w zespole.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.
  • stabilne warunki zatrudnienia.
  • umowa o pracę na pełny etat.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.