Specjalista ds. BHP

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego wytwarzającego kompleksowe instalacje technologiczne dla przemysłu, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHPMiejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Analiza stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie, proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę ergonomii i bezpieczeństwa pracy.
  • Tworzenie i wdrażanie regulaminów, instrukcji oraz standardów postępowania w zakresie przepisów BHP.
  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji powypadkowej.
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych oraz wewnętrznych potrzeb firmy.
  • Przygotowanie i koordynacja analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i P.Poż.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku lub specjalności w zakresie BHP.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym.
  • Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny).
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.