Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży FMCG aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

specjalista ds. BHP

Nr ref.: 31587
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Tworzenie standardów BHP oraz PPOŻ, współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji
  • Przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy
  • Kontrola przestrzegania przepisów prawnych, zasad i obowiązujących procedur BHP oraz PPOŻ,
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i realizacja szkoleń BHP
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu podniesienie bezpieczeństwa pracy
  • Przeprowadzanie regularnych audytów weryfikujących przestrzeganie przepisów i procedur BHP
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu BHP

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP i PPOŻ
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane w FMCG
  • Umiejętność komunikowania się na każdym poziomie organizacji
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Elastyczność i samodzielność w działaniu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • Samodzielne stanowisko oraz swobodę działania w powierzonym obszarze
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży (umowa o pracę, pełen wymiar czasu pracy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)