Specjalista ds. BHP

Sii Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zatrudniając ponad 1500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych
    • Sporządzanie raportów oraz prowadzenie wymaganej przepisami prawnymi dokumentacji bhp
    • Prowadzenie postępowania powypadkowego, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych
    • Opracowywanie oceny ryzyka zawodowego
    • Kontrola przestrzegania przepisów, zasad i obowiązujących wymogów dotyczących BHP oraz ppoż
    • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP, stały nadzór nad stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie
    • Tworzenie wewnętrznych procedur z zakresu BHP i ppoż
    • Budowanie świadomości związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy wśród pracowników

WYMAGANIA:

    • Ukończone studia wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty/inspektora ds. BHP
    • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i ppoż
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacji pracy własnej

OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Pracę na 1/8 etatu
    • Doskonałą atmosferę pracy
    • Brak zmartwień dzięki stabilnej formie zatrudnienia

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie