Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Specjalista ds. BHP

Od: Polska Grupa Odlewnicza S.A.
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca BHP / Ochrona środowiska

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Pioma – Odlewnia Sp. z o.o.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Pioma-Odlewnia,

• Pracę w systemie jednozmianowym,

• Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,

• Bogaty pakiet socjalny (dodatkowe świadczenie z okazji Dnia Odlewnika, korzystne warunki ubezpieczenia; wsparcie pracownika w trudnej sytuacji, bezpłatne szczepienia przeciwgrypowe),

• Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie realizuje Specjalista ds. BHP:

• Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w Pioma-Odlewnia,

• Przeprowadzanie szkoleń i podnoszenie poziomu wiedzy pracowników z zakresu przepisów oraz dobrych praktyk BHP,

• Prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP,

• Ustalanie okoliczności i przyczyn ewentualnych wypadków przy pracy oraz prowadzenie ich rejestrów,

• Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego,

• Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?

• Wykształcenie wyższe (kierunkowe: zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy),

• Min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przemyśle, fimie produkcyjnej,

• Poparta praktyką, wiedza z zakresu przepisów wymogów prawnych i norm z zakresu BHP,

• Uprawnienia inspektora ochrony PPOŻ,

• Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,

• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)