Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy odpowiedniego Kandydata na w/w stanowisko.

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną
  • Zadaniowy czas pracy

Obowiązki:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP w przedsiębiorstwie i na terenie budynków
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • Prowadzenie szkoleń BHP
  • Udział w opracowaniu i aktualizacji ryzyka zawodowego
  • Udział w postępowaniu i sporządzaniu dokumentacji powypadkowej
  • Udział w prowadzeniu czynności z sekcji kadr i płac

Wymagania:

  • Wykształcenie i kwalifikacje uprawniające do pełnienia obowiązków specjalisty ds. BHP
  • Doskonała znajomość aktualnych przepisów dotyczących BHP oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystywania
  • Praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu BHP
  • Dobrej znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie