Specjalista ds. BHP

BHP-Center

Kraków, 30-363, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BHP Center jest liderem branży outsorcingu BHP, ze względu na szybki rozwój do współpracy poszukujemy samodzielnego Specjalisty BHP, którego zadaniem będzie stały nadzór nad powierzonymi firmami.

Do obowiązków Specjalisty będzie należało:

Prowadzenie stałego nadzoru BHP i ppoż nad firmami o różnym profilu działalności,

w tym m.in:

- kontrola warunków BHP i ppoż w powierzonych zakładach pracy;

- nadzór i prowadzenie szkoleń BHP wstępnych i okresowych oraz szkoleń ppoż;

- opiniowanie i tworzenie instrukcji dla stanowisk pracy;

- opracowywanie i aktualizacja ocen ryzyka zawodowego;

- udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz wdrażanie działań profilaktycznych, minimalizujących ryzyko wypadków;

- organizacja okresowych badań pracowniczych;

- tworzenie analiz BHP w powierzonych zakładach pracy;

- pełne prowadzenie dokumentacji BHP zgodnej zewnętrznymi wymaganiami i procedurami firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub kursy podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

Co najmniej roczny udokumentowany staż pracy w służbie BHP.

Czynne prawo jazdy kat. B.;

Zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;

Samodzielność i odpowiedzialność.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowę zlecenia (do wyboru)

- samochód służbowy

- ubezpieczenie i pakiet medyczny.

- pracę na terenie miasta Krakowa i okolic

- interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

- rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach,

- możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych,

- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej o wartości,

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm pod względem BHP, PPOŻ oraz badań środowiska pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting