Multiserwis Sp. z o.o.
Pracuj dla nas jako:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Holandia, Belgia
Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.
Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.
Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obowiązków Służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis
  • Koordynowanie procesu wykonywania robót budowlanych w obszarze BHP
  • Prowadzenie dokumentacji BHP na projektach
  • Współpraca ze służbami BHP na budowach
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników
  • Wdrażanie regulaminów, instrukcji oraz standardów postępowań w zakresie BHP obowiązujących na danej budowie zgodnie z uregulowaniami Spółki

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Wymagane min. 2 letnie doświadczenie w obszarze BHP na projektach
  • Znajomość aktualnych przepisów BHP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom min. B2
  • Znajomość pakietu MS- Office
  • Wymagane prawo jazdy kategorii „B”
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Umiejętności organizacyjne, zaangażowanie i umiejętności przekazywania wiedzy

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Będzie nam miło przywitać Cię w naszym teamie!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy