Opis stanowiska pracy

- opracowywanie dokumentacji BHP

- doradzanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

- inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy

- uczestniczenie w konsultacjach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy

- współpraca z organami kontrolnymi

- przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem „Rekrutacja – Specjalista ds. BHP”

O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz.833, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych są Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych „FOSFORY” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-550), ul Kujawska 2, zwana dalej Spółką,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy Specjalista ds. BHP dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz.833, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”.

Informujemy, iż aplikacje bez w/w klauzuli nie będą rozpatrywane.

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej (preferowane w branży chemicznej)

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub uzupełniające (studia podyplomowe BHP)

- uprawnienia inspektora ds. ochrony ppoż. (mile widziane)

- znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy

- duża samodzielność i obowiązkowość w realizacji powierzonych zadań

- asertywność i bezkompromisowość w stosunku do przestrzegania zasad BHP

- umiejętność komunikacji

- dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych są Zakładem ze 100-letnią tradycją.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska