Specjalista ds. BHP - zakład produkcyjny

HRK S.A.

Tczew, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma z branży produkcyjnej, dla której poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista ds. BHP - zakład produkcyjnyMiejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia ze strony służb BHP
  • prowadzenie audytów wewnętrznych kontrolujących warunki pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP
  • uczestnictwo w projektach BHP i wdrażanie standardów i dobrych praktyk  bezpieczeństwa w obszarze firmy
  • udział w opracowywaniu  nowej oceny ryzyka zawodowego
  • prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP oraz zdefiniowanych szkoleń tematycznych
  • sporządzanie analiz i raportów związanych z zagadnieniami BHP
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • koordynowanie przeprowadzania pomiarów środowiska pracy w zakładzie
  • wspieranie i szkolenie lokalnych zespołów operacyjnych w zakładzie pracy
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych z zakresu BHP
  • mimimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobrej znajomości języka angielskiego - wymóg konieczny
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy w szczególności przepisów BHP

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczenych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • bonus relokacyjny
  • umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.