specjalista ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ujazd, województwo opolskie, opolskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 39262
Praca stała
Lokalizacja: Ujazd, województwo opolskie

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie inspekcji przeciwpożarowych
  • wsparcie przy nowych projektach/przebudowach w zakresie spełniania wymogów ochrony przeciwpożarowej
  • tworzenie, monitorowanie oraz aktualizacja regulacji przeciwpożarowych (współpraca z innymi działami oraz instruktorami)
  • kontrola przestrzegania zasad ochrony przeciwpożarowej
  • prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • prowadzenie szkoleń oraz spotkań informacyjnych odnośnie ochrony przed skażeniem oraz emisją
  • tworzenie planów ewakuacji
  • współpraca ze służbami porządkowymi
  • prowadzenie pomiarów emisji oraz imisji
  • prowadzenie regularnych audytów wewnętrznych
  • odpowiedzialność za przestrzeganie norm ISO 14001
  • opracowywanie planów z zakresu ochrony środowiska

Oczekiwania:
  • wykształcenie z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość obdługi komputera (Ms Office)
  • praktyczna znajomość ERP
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)