Specjalista ds.BHP - lubuskie

znamBHP.pl

65-001 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego zespołu: Specjalisty ds. BHP.

W związku z tym, iż do zakresu obowiązków należeć będzie obsługa firm zewnętrznych (szkolenia/dokumentacja) wymagane jest minimum dwuletnie doświadczenie.

CV kandydatów bez doświadczenia mogą być rozpatrywane ewentualnie w ramach innego wakatu.

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP,
  • prowadzenie zadań służby BHP w firmach zewnętrznych,
  • tworzenie dokumentacji powypadkowej, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpiecznej i higienicznej pracy dla poszczególnych stanowisk, maszyn i urządzeń,
  • opracowywanie programów szkoleń i instruktaży stanowiskowych,
  • tworzenie rejestrów czynników szkodliwych, opracowywanie norm przydziału odzieży roboczej, obuwia roboczego i środków ochrony indywidualnej w zakładach pracy,
  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • tworzenie zarządzeń z zakresu BHP,
  • prowadzenie konsultacji i doradztwa w dziedzinie BHP

Wymagania

  • studia kierunkowe w dziedzinie BHP z uprawnieniami pedagogicznymi
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Starszy Inspektor ds. BHP
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi pakietów biurowych
  • znajomość przepisów Prawa Pracy ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dot. BHP i umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce
  • ponadto oczekujemy: miłej aparycji, wysokiego poziomu kultury osobistej, bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywności, samodzielności, zaradności, dokładności, umiejętności analitycznych, umiejętności szybkiego uczenia się, dynamizmu w działaniu i nastawienia na realizację celów
  • potwierdzone kursy i szkolenia w dziedzinie BHP, PPOŻ. oraz pierwszej pomocy będą dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w młodym dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów,
  • docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony.

Prezentacja firmy

Nasza firma, to nowoczesne przedsiębiorstwo, które funkcjonuje od 2006 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia