Specjalista ds. BHP - Lublin / Koordynator BHP

Asekor

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma ASEKOR poszukuje doświadczonego pracownika do prowadzenia nadzoru BHP nad pracami budowlanymi w Lublinie.

Zakres obowiązków:
- wdrażanie standardów bezpieczeństwa pracy na terenie budowy,
- współpraca z inwestorem,
- przeprowadzaniu kontroli BHP oraz sporządzanie protokołów pokontrolnych,
- tworzenie dokumentacji BHP, instrukcji, oceny ryzyka zawodowego, instrukcji IBWR,
- prowadzenie postępowań powypadkowych,
- inne czynności powierzone przez inwestora.

Wymagania

Oferujemy:
- prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,
- dużą samodzielność działania,

Praca od poniedziałku do piątku

Wymagane doświadczenie przy samodzielnej obsłudze BHP projektów budowlanych w pełnym zakresie po stronie generalnego wykonawcy lub inwestora - minimum 3 lata.

Prezentacja firmy

Firma ASEKOR zajmuje się kompleksową obsługa BHP projektów budowl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska