Specjalista ds. BHP i PPOŻ.

znamBHP.pl

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP
- prowadzenie zadań służby BHP w firmach zewnętrznych
- tworzenie specjalistycznej dokumentacji
- wspieranie Kadry Kierowniczej w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy
- prowadzenie konsultacji i doradztwa w dziedzinie BHP i inne.

W ZAMIAN OFERUJEMY:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie w młodym dynamicznym zespole,
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

WYMAGANIA:
- studia kierunkowe w dziedzinie BHP wraz z uprawnieniami pedagogicznymi
- prawo jazdy kat. B
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. BHP
- aktualne szkolenie dla Służb BHP
- znajomość obsługi pakietu MS Office
- ponadto oczekujemy: wysokiego poziomu kultury osobistej, bardzo - dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywności, samodzielności, zaradności, dokładności.

Prezentacja firmy

Nasza firma, to nowoczesne przedsiębiorstwo, które funkcjonuje od 2006 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia