Espersen Polska Sp. z o.o. w Koszalinie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. BHP i p.poż.

Miejsce pracy: Koszalin

(Centrum usług wspólnych)

Opis stanowiska

  • inicjowanie oraz prowadzenie działań związanych z poprawą warunków pracy oraz promowanie kultury bezpiecznej organizacji pracy
  • realizacja zadań wynikających z przepisów prawa oraz systemów i procedur wewnętrznych
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP pozostałym działom firmy
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków oraz przygotowywanie dokumentacji powypadkowej
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów oraz instrukcji
  • prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie BHP
  • raportowanie wyników pracy oraz opracowywanie okresowych sprawozdań i analiz

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, wskazane kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP
  • aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP oraz kurs z zakresu ochrony p.poż.
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i p.poż. oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie związane z pracą na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność, samodzielność

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpieczeństwo i higienę pracy, czytelne zasady wynagradzania, rozbudowany fundusz socjalny i przyjazną atmosferę w pracy. Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, w środowisku opartym na naszych wartościach - współpracy, odpowiedzialności, szacunku, ciągłego doskonalenia i otwartości.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.espersen.com