specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 34634
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • kontrola warunków bhp na stanowiskach pracy
  • dokumentowanie i weryfikowanie dokumentacji związanej z działaniami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oddziaływania na środowisko naturalnego
  • opracowywanie i weryfikowanie procedur, instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń
  • konsultacja i doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bhp, organizacji i metod pracy
  • planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • udział w ocenie założeń modernizacji zakładu pracy oraz nowych inwestycji
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP
  • prowadzenie audytów bhp i oś zgodnie z ustalonymi procedurami
  • utrzymywanie systemu ISO 14001
  • współtworzenie programów korporacyjnych w zakresie bezpieczeństwa
  • budowanie świadomości pracowników oraz propagowanie kultury bezpieczeństwa

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu bhp
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP w firmie produkcyjnej
  • znajomość aktualnych przepisów i zagadnień dotyczących bhp
  • zdolność identyfikowania, zrozumienia i stosowania prawa oraz przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • znajomość normy ISO 14001, ISO 50001
  • wiedza inżynierska w zakresie instalacji i procesów związanych z bhp i oś
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz organizacji pracy
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • umiejętność budowania relacji oraz pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)