Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Bitron Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja BITRON POLAND SP. Z O.O.

producent podzespołów do sektora motoryzacyjnego i AGD z Sosnowca poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP i środowiska

Zakres obowiązków:

• Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP

• Monitorowanie i kontrola przestrzegania przez firmę wymogów prawnych i systemowych w obszarze ochrony środowiska

• Wykonywanie obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów BHP i ochrony środowiska

• Podejmowanie działań w celu zapobiegania zagrożeniom, wypadkom oraz chorobom zawodowym w miejscu pracy

• Ciągłe działania zmierzające do promowania kultury BHP i podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP i ochrony środowiska

• Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i ochrony środowiska

• Nadzorowanie gospodarki odpadami

• Prowadzenie dokumentacji BHP i ochrony środowiska zgodnie z regulacjami prawnymi

• Wykonywanie obowiązków wynikających z procedur systemu zarządzania

PN-N 18001, ISO 14001 oraz OHSAS

• Współpraca z koordynatorem ds. wdrażania rozporządzenia REACH i ROHS

• Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony środowiska

• Prowadzenie audytów z zakresu BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

• Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i ochrony środowiska,

• Mile widziana znajomość rozporządzenia REACH

• Znajomość normy ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N18001

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego systemu ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N 18001,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Umiejętność pracy w zespole

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

• prywatną opiekę medyczną

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującej adnotacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca HR / Kadry / Rekrutacja