specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Opolu, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 40001
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • realizacja zadań z zakresu BHP
  • nadzór nad dokumentacją BHP
  • podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa
  • inicjowanie działań mających na celu ochronę bezpieczeństwa

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 4-letnie doświadczernie zawodowe na podobnym stanowisku
  • aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP
  • znajomość przepisów BHP
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)