specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kutno, łódzkie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 31789
Praca stała
Lokalizacja: Kutno

Zakres obowiązków:
  • definiowanie, rozwijanie i nadzorowanie przestrzegania przepisów prawa oraz wymogów korporacyjnych w zakresie BHP i ochrony środowiska na terenie zakładu produkcyjnego,
  • współtworzenie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP i zarządzania środowiskiem, w tym wdrożenie i nadzorowanie funkcjonowania wymaganych procedur i instrukcji oraz programów korporacyjnych w tym zakresie w ścisłym porozumieniu z pełnomocnikiem
  • inicjowanie i wdrażanie działań oraz współpraca we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań organizacyjno- technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracowników i minimalizację ryzyka zawodowego
  • zapewnienie realizacji obowiązków i wymagań formalnoprawnych w zakresie BHP i ochrony środowiska (pozwolenia, sprawozdawczość, prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami),
  • raportowanie zgodne z wymaganiami koncernowynmi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w obszarze BHP i ochrony środowiska w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość wymogów prawnych w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska oraz normy ISO 14001 i 18001
  • doświadczenie w zakresie znajomości systemu zarządzania BHP (OHSAS 18001)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • innowacyjność

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)