Specjalista ds. BHP i ochrony przeciwpożarowej

Bitron Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja BITRON POLAND SP. Z O.O. producent podzespołów do sektora motoryzacyjnego i AGD z Sosnowca poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i kontrola przestrzegania przez firmę wymogów prawnych i systemowych w obszarze BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Wykonywanie obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Podejmowanie działań w celu zapobiegania zagrożeniom, wypadkom oraz chorobom zawodowym w miejscu pracy
  • Ciągłe działania zmierzające do promowania kultury BHP i podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Prowadzenie dokumentacji BHP i ochrony przeciwpożarowej zgodnie z regulacjami prawnymi
  • Wykonywanie obowiązków wynikających z procedur systemu zarządzania PN-N 18001, ISO 14001 oraz OHSAS
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Prowadzenie audytów z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia inspektora p. poż.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego systemu ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N 18001
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującej adnotacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca HR / Kadry / Rekrutacja