Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1046

Obowiązki:

Realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
Aktywne propagowanie kultury bezpiecznej pracy wśród pracowników, kontrahentów, dostawców
Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i stanu BHP oraz współpraca z kierownictwem Firmy w celu poprawy warunków pracy
Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP, kierowanie pracowników na badania lekarskie
Realizowanie zadań związanych z zapobieganiem zagrożeniom monitorowanie oraz raportowanie zdarzeń niebezpiecznych
Opracowywanie wewnętrznych instrukcji, procedur, zarządzeń
Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań eliminujących zagrożenia na stanowiskach pracy
Gospodarowanie odzieżą roboczą, środkami ochrony osobistej oraz prowadzenie ewidencji kart przydziału
Sporządzanie dokumentacji oraz prowadzenie postępowań powypadkowych
Realizowanie zadań związanych z systemami OHSAS 18001/45001, ISO 14001, ISO 9001

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Znajomość pakietu MS Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie w kierunku BHP, doświadczenie zawodowe min. 3 lata w firmie produkcyjnej, znajomość j. angielskiego- poziom B, wiedza z zakresu Kodeksu Pracy, normy OHAS, 18001/45001 normy ISO 14001, 9001, doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji powypadkowej (74.2020.MK)

Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=CF0F2C2D-CD6F-4E40-BB6F-5A16FBCD2F6B&skkcfg=a9e74fe246314adb9183e6c35771814a&skklocationId=4840&skkExternalOfferId=114618&skkCountryId=1&skkRegionId=9

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.mostostal.chojnice.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy