Specjalista ds. BHP i Administracji

Omya Sp. z o.o.

Stara Kornica, lubelskie

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie i przeprowadzanie okresowych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych dokumentów dotyczących BHP.
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP.
  • Udział w ustalaniu okoliczności oraz przyczyn wypadków (w pracy, w drodze do lub z pracy) oraz chorób zawodowych; sporządzanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji.
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP. Informowanie o stwierdzonych zagrożeniach oraz doradztwo w zakresie ich eliminacji.
  • Administrowanie dokumentami firmowymi – dbanie o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji (w tym koordynacja korespondencji pomiędzy pracownikami a działem HR).
  • Nadzór nad materiałami biurowymi oraz artykułami spożywczymi – dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura.
  • Obsługa spotkań firmowych, szkoleń oraz podróży służbowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (BHP).
  • Min 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP.
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołami.
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Ms Office).
  • Komunikatywna znajomość język angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Omya is a leading global producer of industrial minerals – mainly... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca BHP / Ochrona środowiska