Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

it WORKS

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • Zarządzanie listą wykrytych podatności
  • Koordynacja procesu obsługi podatności
  • Nadzór nad poprawną mitygacją wykrytych podatności
  • Współpraca z lokalnymi i globalnymi zespołami klienta w zakresie eliminacji zagrożeń
  • Przygotowanie raportów bezpieczeństwa
  • Analiza trendów i prowadzenie szczegółowych statystyk
  • Dostosowywanie i optymalizacja procesu obsługi podatności na bazie aktualnych wymagań oraz potrzeb klienta

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B i elastyczność w zakresie wymiary czasu pracy (możliwość współpracy zarówno 40 h / tydzień, jak i w mniejszym wymiarze)
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom B2/C1 lub wyżej - warunek konieczny.

Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT.

Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT, mile widziany certyfikat CompTIA Security+ lub inny potwierdzający wiedzę w zakresie bezpieczeństwa IT.

Znajomość metodologii ITIL.

Sumienność i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań i odpowiedni dobór narzędzi.

Komunikatywność, otwartość i umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.

Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis