Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

HR INSPIRE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, eksperckiej firmy doradczej, specjalizującej się w usługach CERT, poszukujemy osoby na stanowisko

Firma rozpoczęła obecnie pracę nad nowym, innowacyjnym projektem związanym ze stworzeniem systemu, który będzie zbierał i przetwarzał duże zbiory danych (Big Data), a następnie analizował je pod kątem informacji o zagrożeniach. Praca przy projekcie to szansa na rozwój i udział w bardzo ciekawym przedsięwzięciu, unikatowym w skali światowej.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;

• zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa IT;

• bardzo dobra znajomość sieci TCP/IP i podstawowych protokołów sieciowych (DNS, HTTP, SMTP, itp.);

• dobra znajomość i praktyczne doświadczenie w pracy z systemami GNU/Linux (na poziomie administracyjnym);

• znajomość języka Python lub skryptów powłoki Bash;

• podstawowa znajomość systemów baz danych (np. MySQL, PostgreSQL);

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;

• umiejętność pracy w zespole;

Atutami będą:

• doświadczenie w obsłudze incydentów naruszających bezpieczeństwo teleinformatyczne;

• umiejętność analizy złośliwego oprogramowania (malware);

• doświadczenie z projektowaniem systemów informatycznych;

• znajomość zagadnień z obszaru eksploracji danych (klasyfikacja, grupowanie)

• Certyfikaty CISSP i CISSM

Oferujemy:

• udział w ciekawych projektach teleinformatycznych, w tym projektach międzynarodowych;

• dostęp do bieżących informacji o najnowszych trendach i przypadkach naruszania bezpieczeństwa w sieci;

• możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży bezpieczeństwa IT;

• rozwój w zakresie bezpieczeństwa IT

Prezentacja firmy

Jesteśmy niewielkim zespołem pasjonatów rekrutacji.<br/><br/>Zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems