Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Usług

EmiTel S.A.

Kraków, małopolskie

EmiTel S.A.

Jeśli

  • znasz zasady organizacji, funkcjonowania oraz trendy rozwoju systemów bezpieczeństwa obiektów;
  • posiadasz praktyczną, popartą doświadczeniem, wiedzę na temat budowy, funkcjonowania oraz organizacji systemów zabezpieczenia technicznego, m.in. sygnalizacji włamania, telewizji dozorowej, kontroli dostępu, zabezpieczeń budowlanych;
  • masz ogólną orientację w zakresie przepisów prawnych dotyczących obszaru ochrony fizycznej;
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania kryzysowego (tworzenie planów działań lub planów ochrony infrastruktury krytycznej, prowadzenie i aktualizacja dokumentacji);
  • masz doświadczenie w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa obiektów (mile widziane w zakresie obiektów telekomunikacyjnych);
  • posiadasz wykształcenie wyższe;
  • znasz pakiet MS Office w stopniu zaawansowanym;
  • posiadasz poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do dostępu do informacji niejawnych;
  • masz prawo jazdy kat. B;
  • umiesz pracować zespołowo;
  • jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, przejawiająca inicjatywę i zaangażowanie;
  • cechuje Cię orientacja na cel oraz chęć podejmowania nowych wyzwań

Dołącz do nas i realizuj zadania z zakresu:

  • efektywna organizacja usług i środków bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego usług i infrastruktury Spółki;
  • opracowywanie przedsięwzięć w zakresie ochrony osób i mienia oraz nadzór nad ich realizacją;
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej zadań obronnych, nałożonych na Spółkę;
  • nadzór i zarządzanie systemem kontroli dostępu;
  • uczestniczenie w procesach inwestycyjnych związanych z budowami i modernizacjami środków zabezpieczenia technicznego;
  • kreowanie, aktualizacja i wdrażanie procedur bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w strukturze korporacyjnej;
  • umowę o pracę;
  • opiekę medyczną;
  • kartę MultiSport;
  • bezpłatną naukę języka angielskiego.
  • możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych;
  • przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne, wycieczki;
  • pracę w komfortowym biurowcu w centrum Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.