Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Polbruk S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Polbruk S.A. to jeden z czołowych producentów kostki brukowej w Polsce, z 18 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

  • Analizowanie występujących zagrożeń, proponowanie i konsultacja z działem technicznym rozwiązań, monitoring wdrażania zmian.
  • Budowanie i promowanie kultury BHP wśród pracowników i kadry kierowniczej w celu podnoszenia świadomości w zakresie eliminowania zagrożeń dla życia i zdrowia w środowisku pracy.
  • Przeprowadzanie doraźnych kontroli, audytów z zakresu przestrzegania przepisów i zasad bhp.
  • Prowadzenie instruktażu ogólnego bhp.
  • Udział we wprowadzaniu i kontrolowaniu nowoczesnych projektów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie bhp.
  • Co najmniej dwu letni staż w pracy w służbie bhp.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, praca w wyznaczonym regionie kraju.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji.
  • Przeszkolenie w zakresie nowoczesnych projektów bhp.
  • Narzędzia do prawidłowego wykonywania pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polbruk S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie i wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do nich i ich poprawiania” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.

Prezentacja firmy

Firma Polbruk S.A. zatrudnia najwyższej klasy specjalistów. Cenim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa