Specjalista ds. baz danych

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• wsparcie użytkowników wewnętrznych w zakresie przetwarzania baz danych
• analiza i rozwój systemu według wymagań biznesowych
• udział w projektach dotyczących baz danych
• wsparcie przy wdrażaniu zmian systemowych
• współpraca ze wszystkimi działami firmy w ramach wykonywanych zadań

Wymagania

• wykształcenie wyższe , mile widziani absolwenci kierunków informatycznych
• bardzo dobra znajomość MS SQL
• bardzo dobra znajomość OLAP
• znajomość pracy w środowisku MS Excel na poziomie zaawansowanym
• doskonałe umiejętności komunikacyjne
• wysokie zdolności organizacyjne, analityczne i elastyczne podejście do rozwiązywania problemów

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie lub zainteresowanie tworzeniem baz danych
• mile widziane doświadczenie w tworzeniu raportów, analiz, zestawień

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych