Specjalista ds. Bankowości Korporacyjnej

Raiffeisen Bank Polska

Lublin, lubelskie

Raiffeisen POLBANK to miejsce dla ludzi utalentowanych, ceniących
PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, PROFESJONALIZM I PARTNERSTWO.
Poszukujemy osób, które podzielają takie podejście do biznesu.

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • bieżąca opieka nad powierzonym portfelem klientów, doradztwo i wspomaganie klientów w realizacji ich przedsięwzięć,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów instytucjonalnych (budowanie portfela),
  • wstępne przygotowanie aplikacji kredytowych,
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w banku na stanowisku stanowisko związanym z obsługą klientów, sprzedażą i obsługą kredytową,
  • silna motywacja do pracy w sprzedaży produktów bankowych,
  • znajomość produktów i procesów bankowych,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • znajomość podstaw analizy finansowej i rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej,
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
  • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.