Specjalista ds badań w Laboratorium

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz z zakresu LC-MS/MS, GC-MS/MS oraz HPLC z różnymi rodzajami detekcji
  • opracowywanie i optymalizacja metod analitycznych (głównie rozdzielczych)
  • walidacja metod analitycznych wraz z opracowaniem raportów walidacyjnych
  • monitorowanie literatury branżowej i trendów w dziedzinie chromatografii i spektrometrii mas
  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresy chemii, analityki medycznej lub biotechnologii
  • praktyczna znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych (elektrochemia, chromatografia, spektrometria)
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów walidacyjnych
  • znajomość zasad GLP oraz PN-EN ISO 15189
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • zdolność analitycznego myślenia
  • sumienność, staranność oraz terminowość w realizacji zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym oraz dynamicznie rozwijającym się zespole badawczym
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość zdobywania wiedzy, doświadczenia oraz podwyższania kompetencji zawodowych za sprawą szkoleń oraz konferencji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.