Specjalista ds. badań w Laboratorium Badawczym

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wykonywanie badań mikrobiologicznych (żywności i wody)
  • sporządzanie dokumentacji z badań
  • wdrażanie i walidacja metod badawczych
  • tworzenie procedur i instrukcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: mikrobiologia, biologia, technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne)
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w akredytowanym laboratorium
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO 17025
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w nowym projekcie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.