Specjalista ds. Badań Mystery Client (praca dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Misją naszej firmy jest stworzenie rynku pracy prawdziwie otwartego dla osób z różnymi dysfunkcjami. Chcemy to uczynić poprzez przełamywanie stereotypów związanych z ograniczeniami zawodowymi osób niepełnosprawnych. Nasz cel to budowanie społeczeństwa bez barier.
Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Badań Mystery Client (oferta dedykowana do osób z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA STANOWISKA:
• projektowanie i przeprowadzanie badań Mystery Client w punktach sprzedaży oraz w Contact Center
• przeprowadzanie briefingów z pracownikami
• raportowanie wyników badań, przygotowywanie zestawień
• opracowywanie materiałów szkoleniowych
• współpraca z innymi pracownikami działu w zakresie jakości obsługi klienta oraz sprzedaży
• promowanie standardów jakościowych

WARUNKI PRACY:
• praca w terenie / praca biurowa
• komputer, telefon komórkowy, dostęp do ksero i drukarki
• praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

• wykształcenie średnie
• doświadczenie zawodowe: min. 2 lata pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą, preferowane osoby z doświadczeniem w obsłudze lub sprzedaży bezpośredniej
• orzeczenie o niepełnosprawności
• obsługa komputera (MS Office, Internet)
• znajomość wiedzy z zakresu telefonicznej obsługi klienta i sprzedaży
• orientacja na jakość i efektywność pracy
• wysoki poziom inteligencji emocjonalnej
• zdolności analityczne, językowe, komunikacyjne
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• dobra znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
• umiejętność współpracy
• kreatywność

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości