Specjalista ds. Badań i Rozwoju w Branży Chemii Budowlanej

Arche Consulting

okolice Bielska-Białej, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • przeprowadzanie projektów badań i rozwoju w branży chemii budowlanej,
  • projektowanie i modyfikowanie receptur wyrobów gotowych
  • ocena zgodności receptur  z obowiązującymi normami,
  • tworzenie metodyki badań,
  • dobór surowców pod kątem optymalizacji wyrobów,
  • analiza wyników, opracowywanie sprawozdań,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • doświadczenie w organizacji i prowadzeniu badań z zakresu chemii budowlanej (farby, lakiery),
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,
  • myślenie analityczne oraz orientacja na wynik,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Firma oferuje

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój