Specjalista ds. automatyzacji testów

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy osoby zainteresowanej stanowiskiem Specjalisty ds. automatyzacji testów dla naszego wrocławskiego klienta, prowadzącego różnorodne projekty dla firm z wielu branż z Europy Zachodniej. Zespoły pracują według metodologii Scrum, używając takich technologii i narzędzi jak Java, C#, Geb, Selenium WebDriver, Selenide, JMeter, TestComplete, Jira, Heroku, TeamCity, Jenkins i wiele innych.

Twoje zadania jako Specjalista ds. automatyzacji testów to:

  • Projektowanie scenariuszy testowych dla potrzeb automatyzacji
  • Implementacja i utrzymanie testów automatycznych
  • Dbanie o to, by błędy zostały usunięte
  • Raportowanie wyników testów
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • Praca z bazami danych: Oracle, MySQL, MongoDB, SOLR
  • Praca w metodologii SCRUM
  • Aktywny udział w projekcie od początku do końca
  • Kontakt z klientem

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia zawodowego w testowaniu oprogramowania (minumum rok)
  • Znajomości zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w projektowaniu scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Praktycznej znajomości dowolnego języka programowania (mile widziana znajomość Javy, C#, Grooviego lub Pythona)
  • Praktycznej znajomości narzędzi do zarządzania testami automatycznymi tj. NUnit, JUnit czy TestNG
  • Znajomości co najmniej jednego narzędzia do automatyzacji testów (mile widziana znajomość Selenium WebDriver, Geb lub Selenide
  • Znajomości systemów kontroli wersji
  • Podstawowej znajomości języka SQL
  • Wiedzy z zakresu SDLC
  • Znajomości technologii webowych (HTML, CSS, JS, XPATH
  • Znajomości procesów Continous oraz doświadczenia z narzędziami do tworzenia scenariuszy BDD (Cucumber, SpecFlow)

Co oferuje klient?

  • Bogaty pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych, warsztaty, szkolenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej
  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze
  • Przygotowanie do certyfikatów ISTQB
  • Pełne wsparcie narzędziowe Jira/Confluence
  • Wyjścia integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media