Specjalista ds. automatyzacji procesów BPM

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Analityka

Opis stanowiska:

  • Strukturyzowanie i potwierdzanie logiki biznesowej automatyzowanych procesów
  • Współpraca z ekspertami procesowymi w zakresie usprawniania automatyzowanych procesów
  • Identyfikacja nowych obszarów do automatyzacji w banku poprzez przeprowadzanie analiz procesów
  • Identyfikowanie dodatkowych usprawnień obecnie działających automatów w celu zwiększenia uzysku z pracy lub zminimalizowania błędów pracowników
  • Koordynowanie testów wdrażanych rozwiązań oraz kategoryzowanie zmian jako defekty lub rozszerzenia do późniejszej obsługi
  • Udział w testach UAT wdrażanych automatów oraz obsługa pojawiających się w trakcie testów błędów
  • Kodowanie (drag&drop interface) automatów oraz obsługa ich błędów do procesów realizowanych przez Pion Operacji oraz inne jednostki Banku w ramach właścicielstwa Zespołu
  • Tworzenie dokumentacji i instrukcji procesów dla użytkowników biznesowych
  • Kontrolowanie pracy platformy automatyzacyjnej na środowisku produkcyjnym poprzez analizę błędów i efektywności wykonywanych działań
  • Identyfikowanie błędów na produkcji, ich kategoryzacja oraz przekazanie do właścicieli odpowiednich procesów

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania i konfigurowania procesów w systemie klasy BPM
  • Znajomość procesów automatyzacji
  • Doświadczenie w analizie biznesowej
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych i automatycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna współpraca z konsultantami z UK/USA w języku angielskim)

Oferujemy:

  • Pracę w sektorze bankowym
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.