Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki maszyn produkcyjnych i linii technologicznych.
  • Lokalizowanie i usuwanie awarii oraz usterek, dokonywanie napraw a także regulacji układów sterujących i kontrolnych, modernizowanie urządzeń, regenerowanie podzespołów i części.
  • Diagnozowanie usterek z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych do sterowników programowalnych takich jak np. (Siemens, GeFANUC, AllanBardley).
  • Wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno – remontowymi. Odnotowywanie wykonania planowych przeglądów, postojów i awaryjnych czynności w systemie nadzorującym CMMS oraz dziennikach urządzeń.
  • Wnioskowanie zmian zakresów prac konserwacyjno-remontowych na podstawie własnych obserwacji i ocen stanu technicznego urządzeń w obszarze swojego działania.
  • Diagnozowanie urządzeń, analizowanie stanu technicznego maszyn i inicjowanie działań profilaktycznych oraz naprawczych.
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupu części zamiennych. Poszukiwanie dostawców materiałów, części i usług. Sporządzanie zapytań ofertowych do wykonawców i zapotrzebowań na części zamienne.
  • Prowadzenie prawidłowej gospodarki częściami zamiennymi i narzędziami.
  • Zgłaszanie pomysłów mających na celu usprawnienie oraz zoptymalizowanie pracy maszyn produkcyjnych i linii technologicznych.
  • Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi mająca na celu właściwe zabezpieczenie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń.
  • Współudział w tworzeniu rocznych budżetów remontowych urządzeń oraz jego prawidłowa realizacja.
  • Prowadzenie działalności sprawozdawczej z wykonywanych czynności.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy związane z automatyką urządzeń technologicznych.
  • Specjalistyczne kursy programowania sterowników PLC (Siemens, GeFANUC, AllanBardley).
  • Praktyczna znajomość sterowników programowalnych PLC (diagnozowanie uszkodzeń, analiza programu, programowanie).
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, czytania schematów elektrycznych i automatycznych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel;
  • Uprawnienia SEP– eksploatacja do 1kV
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej.
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie.
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport).