Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń, systemów i instalacji przemysłowych w podległym obszarze ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń opartych o systemy skomputeryzowane;
  • Lokalizowanie skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów automatyki przemysłowej opartych o systemy skomputeryzowane;
  • Prace konserwacyjno-remontowe w zakresie automatyki, związane utrzymaniem ruchu (naprawy, konserwacje, przeglądy);
  • Uczestniczenie w kalibracji aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Uczestniczenie w realizacji projektów inwestycyjnych dotyczących systemów automatyki;
  • Przeprowadzanie kwalifikacji chromatografów cieczowych HPLC w Grupie Polpharma;
  • Rejestracja wykonywanych czynności w systemie nadzorującym CMMS;
  • Rekomendowanie zmian i ulepszeń do wdrożenia w celu poprawy działania systemów działających w Spółce;
  • Analiza danych i przygotowywanie raportów związanych z efektywnością działu;

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Automatyka i Robotyka, Elektronika;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy związane z eksploatacją systemów automatyki stosowanych w przemyśle farmaceutycznym;
  • Znajomość systemów klasy PLC, SCADA, DCS, RMS, BMS (programowanie, diagnostyka, analiza programu);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel;
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów CMMS, ORACLE;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Znajomość i stosowanie procedur/przepisów BHP, GMP, FDA;
  • Uprawnienia SEP (grupa 1-sza) – eksploatacja do 1kV;
  • Uprawnienia do pracy na wysokości;
  • Wiedza na temat iskrobezpieczeństwa oraz podstawowa znajomość elektryki;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność dobrej komunikacji i organizacji pracy.

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).