Specjalista ds. Aplikacji (laboratorium chemiczne - dział badań i rozwoju)

Human & Hunter Sp. z o.o.

Oświęcim, małopolskie

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac badawczo - rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów
  • Przygotowywanie mieszanek gumowych
  • Analiza mieszanek i wulkanizatów za pomocą dostępnych technik: RPA, lepkościomierz Mooney’a, DMA, zrywarka, DIN Abrasion, fleksometr, deMattia, itd.
  • Przeprowadzanie walidacji otrzymanych produktów
  • Współpraca z klientami w zakresie badań aplikacyjnych w wyrobach gotowych na zgodność z wymaganiami norm
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji z otrzymanych wyników

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu mieszanek gumowych
  • Umiejętność obsługi mikserów i walcarek
  • Dobra znajomość podstawowych technik badawczych, takich jak: RPA, lepkościomierz Mooney’a, DMA, zrywarka
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Kreatywność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.