Specjalista ds. analiz marketingowych

Sponsoring Insight Sp. z o.o.

Wrocław, 50-063, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sponsoring Insight Sp. z o.o. specjalizuje się w badaniach, analizach i doradztwie w zakresie sponsoringu oraz marketingu sportu i kultury. Dostarczamy informacje, dzięki którym nasi klienci – sponsorzy oraz podmioty sponsorowane – mogą podejmować trafne decyzje a w konsekwencji realizować swoje cele strategiczne.

Aktualnie poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. badań/analiz marketingowych, którzy uzupełniająco wspomogą pracę zespołu w niżej wymienionych obszarach.

Zadania zespołu:

  • Opracowywanie raportów badawczych oraz analiz rynkowych na podstawie otrzymywanych danych oraz samodzielnie uzyskanych informacji
  • Przygotowywanie narzędzi badawczych, kwestionariuszy, scenariuszy oraz innych niezbędnych danych wejściowych
  • Przeprowadzanie oraz analiza i interpretacja wyników badań ilościowych i jakościowych
  • Przygotowywanie wycen rynkowych nośników reklamowych oraz aktualizacja cenników reklam
  • Analiza źródeł zastanych (desk research)
  • Śledzenie rynku pod kątem bieżących wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz ich transmisji w TV
  • Analizowanie rynków zagranicznych pod kątem dobrych praktyk
  • Opracowywanie podsumowań zagranicznych wydawnictw traktujących o marketingu oraz sponsoringu

Profil kandydata:

  • Student(ka) 3. roku studiów lub wyżej
  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru marketingu i reklamy
  • Sprawna obsługa MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji w Internecie, wyciągania i formułowania wniosków
  • Dokładność oraz poczucie estetyki
  • Zdolność zarządzania własną pracą, tj. jej umiejętnego planowania i organizowania w kontekście czasu realizacji zadania
  • Zainteresowanie sportem i/lub kulturą oraz znajomość rynku sportowego w Polsce
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Gwarantujemy:

  • Jasne i uczciwe zasady współpracy
  • Realizację w ciekawej, rozwijającej się branży
  • Pracę dla największych marek przy zróżnicowanych projektach, umożliwiającą intensywny rozwój kompetencyjny
  • Wprowadzenie oraz wsparcie merytoryczne
  • Dużą samodzielność i twórcze środowisko pracy

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w badaniach, analizach i doradztwie w zakresie sponso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media