Specjalista ds. Analiz Marketingowych

T-Mobile Polska S.A. (se)

Warszawa, mazowieckie

W T-Mobile Polska S.A. wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami. Dlatego T-Mobile gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!

Warszawa, umowa na zastępstwo

Zakres zadań:

  • prowadzenie marketingowych projektów analitycznych
  • integracja danych pochodzących z różnych źródeł
  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na potrzeby marketingu
  • opracowywanie wniosków i rekomendacji dot. produktów i usług

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office (Excel, Access, Power Point)
  • umiejętność przetwarzania dużych wolumenów danych
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o zarejestrowanie swojej aplikacji pod adresem:
T-Mobile Polska S.A.
Sekcja Rekrutacji

ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
www.t-mobile.pl