Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Specjalista ds. Analiz Laboratoryjnych

AL/03/2019

Miejsce Pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki) - 35 km od Wrocławia

Oczekujemy:

  • min. 2- letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy – warunek konieczny,
  • wykształcenia wyższego (mikrobiologia, biotechnologia, chemia, technologia żywności),
  • umiejętności pracy z drobnoustrojami,
  • umiejętności przygotowania i kontroli podłoży oraz wykonywania badań mikrobiologicznych z środowiska produkcyjnego i wody,
  • dokładności i skrupulatności.

Zakres obowiązków:

  • pobór i przygotowywanie prób do badań laboratoryjnych,
  • prowadzenie badań laboratoryjnych fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych,
  • wydawanie opinii o jakości badanych materiałów pod kątem zgodności z normami oraz dokumentowanie wyników badań,
  • opracowywanie dokumentacji laboratoryjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Centrali Firmy Ujeździec Małym (pow. trzebnicki)
  • pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie,
  • program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami z branży spożywczej,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    - prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny,
    - możliwość skorzystania z katy MultiSport,
    - ubezpieczenie pracownicze,
    - bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
    - bezpłatna stołówka dla pracowników,
    - możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.