Specjalista ds. analiz kosztów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Żary

Dla naszego Klienta z branży Automotive aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Identyfikacja struktury kosztów dostawcy i zarządzanie projektami optymalizacji kosztów
• Identyfikacja i wsparcie dla możliwości redukcji kosztów
• Prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu optymalizacji kosztów
• Współpraca z Klientami w zakresie tworzenia strategii negocjacyjnej

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
• Min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku tj. Inżynier optymalizacji Kosztów; Inżynier Procesu; Kontroler Finansowy
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność odczytywania dokumentów finansowych, raportów
• Mile widziane doświadczenie we współpracy z działem zakupów

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.