Specjalista ds. Analiz i Prawa - Ekonomista

Centrum Rozwiązań Grzewczych Sp. z o.o.

Biała Podlaska, 21-500, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RAPID Sp. z o.o. jest jedną z dynamicznie rozwijających się firm budowlanych w regionie. Działa na rynku ciepłowniczym i sanitarnym nieprzerwanie od 1988 roku. Posiada bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca Inwestycji w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, jak również przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych i ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Analiz i Prawa

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Woj. lubelskie

Zakres obowiązków:

Budowa i wdrożenie systemu kontroli wewnętrznej,
Wsparcie działu rachunkowości (umiejętność wykonania prostych księgowań),
Opracowywanie struktury raportów według oczekiwań zarządu,
Wdrażanie przyjętej struktury raportów,
Analiza sytuacji finansowej Rapid sp. z o.o. w oparciu o zestawienia dotyczące planu i wykonania przyjętych zleceń,
Ścisła współpraca przy wycenie transakcji usługowej i serwisowej,
Ścisła współpraca ze specjalistą ds. przetargów i ofertowania oraz kosztorysantem,
Analiza opłacalności podejmowanych działań,
Stworzenie systemu raportowania wyników pracy poszczególnych działów Rapid sp. z o.o,
Pomoc we wdrożeniu systemu raportowania w poszczególnych działach Rapid sp. z o.o,
Rozwój systemu raportowania polegający na ciągłym doskonaleniu już istniejących raportów,
Wyszukiwanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie usprawniania procesów wewnętrznych,
Ścisła współpraca przy podnoszeniu funkcjonalności bądź wdrażaniu zintegrowanych programów informatycznych wspierających zarządzanie,
Ścisła współpraca z instytucjami finansowymi/ubezpieczeniowymi i leasingowymi.

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
Doświadczenie minimum dwa lata w dziale kontrolingu i/lub finansowym,
Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej, mile widziane posiadanie certyfikatów branżowych z zakresu audytu, rachunkowości zarządczej, doradztwa podatkowego
Biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi i bazami danych,
Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Ponadprzeciętne zdolności analityczne, planowania,
Umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w grupie, pracy pod presją czasu, komunikatywność, konsekwencja, samodzielność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację zadań,
Terminowość, sumienność, dokładność.

Prezentacja firmy

Poradnia Psychologiczna, świadcząca Usługi doradztwa personalnego, rekru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa